Kurs budowy stron internetowych – Kurs WordPress od podstaw

Kurs budowy stron internetowych
Lub zaloguj się zaloguj się, aby uzyskać dostęp do kupionych kursów.

Korzyści z ukończenia tego kursu

  • Weźmy najprostszy przykład, czyli tę witrynę internetową na której teraz jesteś. Zlecając komuś, wykonanie takiej strony jak ta oznacza, że akceptujesz wydatek kilkudziesięciu tysięcy złotych. Tymczasem – po ukończeniu kursu WordPress od podstaw – będziesz wiedzieć, jak samodzielnie zrobić taką stronę!
  • A może chcesz zarabiać na budowaniu stron www?

3 godziny i 21 minut materiałów video. Ukończ ten kurs, a wszystko będzie możliwe 😉

Kurs budowy stron internetowych, Kurs WordPress od podstaw Demo:

Lekcja DEMO (spolszczenia) >>>

Z kolejnych lekcji kursu budowy stron internetowych za pomocą WordPress dowiesz się jak można twórczo wykorzystać WordPress – najpopularniejszy CMS świata. Przekonasz się, że tysiące motywów i wtyczek dostępnych w WordPressie pozwolą zbudować wszystko czego potrzebujesz.

Dzięki zdobytej wiedzy zyskasz swobodę tworzenia strony zgodnie ze swoimi potrzebami i nigdy więcej nie będziesz potrzebować drogich informatyków. Ponadto, dzięki szkoleniu nie będziesz tracić czasu na samodzielne szukanie rozwiązań. po co wyważać otwarte drzwi?

Podpowiemy ci gotowe rozwiązania najczęściej spotykanych problemów.

Opinia klientki

Dzień dobry, wykupiłam u Państwa szkolenie dotyczące budowy stron www w WordPress; Chciałam Państwu pogratulować i podziękować – były to najlepiej wydane ostatnio pieniądze. Kurs przeprowadzony sprawnie i merytorycznie oraz co najważniejsze przystępnie dla takiego laika jak ja. Dzięki temu zbudowaliśmy swoimi siłami całkiem przyjemy serwis naszej firmy.
Serdecznie Dziękujemy!
www.cukrowybutik.pl

 

Moduły

Rozbudowa i ulepszenia WordPressa

<b>Aby zobaczyć bardziej szczegółowy opis, kliknij tytuł modułu</b>

Lekcje