Kurs budowy stron internetowych – Kurs WordPress od podstaw

Kurs budowy stron internetowych
Lub zaloguj się zaloguj się, aby uzyskać dostęp do kupionych kursów.

Korzyści z ukończenia tego kursu

  • Weźmy najprostszy przykład, czyli tę witrynę internetową na której teraz jesteś. Zlecając komuś, wykonanie takiej strony jak ta oznacza, że akceptujesz wydatek kilkudziesięciu tysięcy złotych. Tymczasem – po ukończeniu kursu WordPress od podstaw – będziesz wiedzieć, jak samodzielnie zrobić taką stronę!
  • A może chcesz zarabiać na budowaniu stron www?

3 godziny i 21 minut materiałów video. Ukończ ten kurs, a wszystko będzie możliwe 😉

Kurs budowy stron internetowych, Kurs WordPress od podstaw Demo:

Lekcja DEMO (spolszczenia) >>>

Z kolejnych lekcji kursu budowy stron internetowych za pomocą WordPress dowiesz się jak można twórczo wykorzystać WordPress – najpopularniejszy CMS świata. Przekonasz się, że tysiące motywów i wtyczek dostępnych w WordPressie pozwolą zbudować wszystko czego potrzebujesz.

Dzięki zdobytej wiedzy zyskasz swobodę tworzenia strony zgodnie ze swoimi potrzebami i nigdy więcej nie będziesz potrzebować drogich informatyków. Ponadto, dzięki szkoleniu nie będziesz tracić czasu na samodzielne szukanie rozwiązań. po co wyważać otwarte drzwi?

Podpowiemy ci gotowe rozwiązania najczęściej spotykanych problemów.

Opinia klientki

Dzień dobry, wykupiłam u Państwa szkolenie dotyczące budowy stron www w WordPress; Chciałam Państwu pogratulować i podziękować – były to najlepiej wydane ostatnio pieniądze. Kurs przeprowadzony sprawnie i merytorycznie oraz co najważniejsze przystępnie dla takiego laika jak ja. Dzięki temu zbudowaliśmy swoimi siłami całkiem przyjemy serwis naszej firmy.
Serdecznie Dziękujemy!
www.cukrowybutik.pl

 

Moduły

Rozbudowa i ulepszenia WordPressa

<b>Aby zobaczyć bardziej szczegółowy opis, kliknij tytuł modułu</b>

Lekcje

Inne Lekcje

Lekcja 002 – Pierwsze logowanie do WordPressa

Length: 8 minutesComplexity: Średniozaawansowane

Co należy wykonać po pierwszym zalogowaniu się do Wordpressa? Ustawienia najważniejszych uprawnień użytkowników strony internetowej, ustawienia przekierowań, ustawienia zasad i pozwoleń na umieszczanie komentarzy, ustawienia sposobu wyświetlania adresów URL podstron.

Lekcja 003 – Instalacja podstawowych wtyczek WordPressa

Length: 5 minutesComplexity: Średniozaawansowane

Zabezpieczenia przeciwko złośliwym robotom mogącym atakować strony internetowe, wybieranie pomiędzy wersjami darmowymi i płatnymi, rozwiązaniami prostszymi i bardziej skomplikowanymi.

Lekcja 004 – Jak spełnić wymagania informacyjne o Cookies

Length: 4 minutesComplexity: Średniozaawansowane

Niestety Internet nie jest całkowicie wolnym medium. Budując strony Internetowe musisz dostosować się do obowiązującego prawa. Jednym z tych obowiązków jest informowanie o tym, czy witryna stosuje cookies lub pokrewne technologie.

Lekcja 005 – Instalowanie motywu WordPressa

Length: 5 minutesComplexity: Średniozaawansowane

Instalowanie motywu i późniejsze wymienienie go na inny jest w WordPressie, pozornie, bardzo proste. Niby wystarczy jedno kliknięcie, ale… niestety nie jest to prawdą.

Lekcja 006 – Jak zbudowana jest strona Internetowa

Length: 5 minutesComplexity: Łatwe

Czy zastanowiło cię kiedyś, jak zbudowana jest strona internetowa? Jakie są jej główne elementy? Jakie są podstawowe układy stron? Albo – w jakiej kolorystyce powinna być strona internetowa?

Lekcja 006A – Do czego służą Widgety?

Length: 6 minutesComplexity: Średniozaawansowane

Wigdety dostarczane przez Wordpress często wymagają poprawienia. Przykładem może być widget odpowiedzialny za logowanie (meta wigdet)

Lekcja 007 – Twój pierwszy wpis

Length: 11 minutesComplexity: Średniozaawansowane

Jak utworzyć wpis na stronie internetowej?. Jak wstawić obrazki na stronę internetową? Jak sformatować położenie obrazków względem tekstu?

Lekcja 008 – Rodzaje wpisów, sortowanie treści

Length: 11 minutesComplexity: Średniozaawansowane

Czym różnią się wpisy od stron w WordPresie i jakie mają zastosowanie te różne treści. Jak katalogować i porządkować układ treści. Jak można zamieć wpisy na strony i odwrotnie. Taksonomie