O Nas

Szkolenia stacjomarne otwarte i na zamówienie
Szkolenia stacjonarne

Szkolenia stacjonarne: Od wielu lat organizujemy szkolenia stacjonarne w formie zajęć ogólnodostępnych jak i zajęć organizowanych na zamówienie firm, organizacji zawodowych i innych instytucji. Prowadzimy również zajęcia w formie indywidualnych konsultacji. Szczególne miejsce w naszej ofercie znajdują szkolenia przystosowane dla pośredników, rzeczoznawców i zarządców nieruchomości, oraz dla elektryków, kosztorysantów i osób zajmujących się audytem energetycznym. Ponadto - dla wszystkich branż prowadzimy szkolenia z zakresu sprzedażowych umiejętności miękkich np. obsługa klienta itp. Informacje o zajęciach stacjonarnych i szkoleniach na zamówienie znajdziesz w serwisie Lebiedź Consulting.

Platforma e-learningowa

 

E-learning to bardzo efektywna metoda nauki. W odróżnieniu od szkoleń stacjonarnych zawsze siedzisz w pierwszej ławce, a naukę pobierasz w dowolnie wybranym przez siebie czasie i miejscu dzięki czemu nie musisz zarywać dnia pracy, nie musisz płacić za dojazdy i hotele. Na platformie www.eszkolenia24.pl umieszczamy kursy naszej własnej produkcji, oraz szkolenia sprzedawane przez zewnętrze firmy szkoleniowe. Polecamy również szkolenia formie blended e-learning, czyli miks szkoleń online i zajęć stacjonarnych. To bardzo efektywna forma nauki w której podstawy wiedzy zdobywasz samodzielnie, ale masz taż możliwość konsultacji na żywo. W opisach kursów zajdziesz linki prowadzące do stron zakupowych umieszczonych na platformie eszkolenia24.pl. Pamiętaj, że przed dokonaniem zakupu należy się zalogować (bo bez tego nie będziemy wiedzieli komu kurs udostępnić).

 

symen_logo_2_1378Usługi IT: Projektowanie stron www i SEO. Indywidualne podejście, to ono jest najważniejsze w tworzeniu dobrych stron internetowych i co ważniejsze - może być tańsze niż szablon. Chętnie poznamy Twoje prawdziwe potrzeby i na tej podstawie, w porozumieniu z Tobą, stworzymy stronę, która będzie najlepsza dla Ciebie. Czas na nowoczesność. Wiele firm od lat ma taką samą stronę internetową. Ale przecież w Internecie zaszły wielkie zmiany. Przerób stronę internetową, zamień stare na nowoczesne. Pomożemy w przeniesieniu treści, w stworzeniu atrakcyjnej szaty graficznej. Napisz, lub zadzwoń do nas, a dobierzemy projekt do twoich prawdziwych potrzeb.

Zapraszamy.

Znaki "Lebiedź Consulting", "eszkolenia24.pl", oraz "Symen.pl" należą do Symen.pl Sp. z o.o. Zakupy w poszczególnych serwisach  odbywają się zgodnie z ich indywidualnymi regulaminami.