Top Menu

Kursy

Na tej stronie prezentowane są wyłącznie kursy e-learningowe, które można odbyć na platformie www.lebiedz.com.pl

Tu znajdziesz więcej szkoleń >>>

Polecane Kursy

Home Staging

30 Lekcje w , 306,27 zawiera VAT (stawka podstawowa 23%)

Nasz kurs Home Staging, pokazuje jak połączyć sztukę dekorowania wnętrz z marketingiem nieruchomości. Pod żadnym pozorem nie pomyl tego kursu ze studiami architektury wnętrz. To dwie zupełnie różne dziedziny wiedzy. Szczególny nacisk kładziemy na podzielenie się doświadczeniami z przeróbek prawdziwych mieszkań w polskich blokach i kamienicach. Pokazujemy co można zrobić z takim rzeczywiście istniejącym mieszkaniem, bo to nie to samo co fikcyjny świat studia telewizyjnego.

Podejrzyj kurs - Dostępne są lekcje poglądowe (1)

Kurs budowy stron internetowych

Kurs budowy stron internetowych - Kurs WordPress od podstaw

27 Lekcje w 227,55 zawiera VAT (stawka podstawowa 23%)

Korzyści z ukończenia tego kursu:
Weźmy najprostszy przykład, czyli tę witrynę internetową na której teraz jesteś. Zlecenie wykonania komuś takiej strony to wydatek kilkudziesięciu tysięcy złotych. Tymczasem - po ukończeniu szkolenia - będziesz wiedzieć jak samemu zrobić taką stronę.
A może chcesz zarabiać na budowaniu stron www? To, też będzie możliwe!

Podejrzyj kurs - Dostępne są lekcje poglądowe (1)

Nowe Kursy

Umowy najmu mieszkań

Umowy najmu nieruchomości

8 Lekcje w , 148,12 zawiera VAT (stawka podstawowa 23%)

1. Umowy najmu w świetle prawa, 2. Negocjacje warunków umowy najmu - na co zwrócić szczególną uwagę. 3. Przepisy bezwzględnie obowiązujące, ograniczające możliwości swobodnego ułożenia praw i obowiązków stron umowy najmu. Umowy najmu lokalu użytkowego, Umowy zawartej na czas oznaczony, Umowy zawartej na czas nieoznaczony. 4. Dodatkowe klauzule umowne pozostające w związku ze stosunkiem najmu lokalu użytkowego.

Podejrzyj kurs - Dostępne są lekcje poglądowe (1)

Umowa przedwstępna

Umowa przedwstępna w obrocie nieruchomościami

8 Lekcje w , 113,32 zawiera VAT (stawka podstawowa 23%)

Błędy w umowie przedwstępnej mogą być kosztowniejsze niż w umowie sprzedaży nieruchomości. Co więcej, do jej sporządzenia potrzebna jest nie tylko wiedza prawna ale także znajomość praktyki sprzedaży nieruchomości, ponieważ życie i zachowania klientów mogą być źródłem wielu zaskoczeń.

Podejrzyj kurs - Dostępne są lekcje poglądowe (1)

Prawo obrotu gruntami

Pułapki obrotu gruntami

17 Lekcje w , 146,75 zawiera VAT (stawka podstawowa 23%)

W tej - nowej wersji kursu - przedstawiamy stan prawny jaki zacznie obowiązywać od 30 kwietnia 2016. TO BARDZO ISTOTNE ZMIANY. Kwietniowa promocja - Dokładając tylko złotówkę - kupisz w pakiecie kurs fotografii wnętrz nieruchomości.

Podejrzyj kurs - Dostępne są lekcje poglądowe (3)

Sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości

Weryfikacja dokumentów nieruchomości i sprzedającego

11 Lekcje w , 113,62 zawiera VAT (stawka podstawowa 23%)

Jak zweryfikować prawdziwość danych zawartych w dokumentach nieruchomości? Jeśli uważasz, że wystarczy sprawdzić Księgę Wieczystą, to JESTEŚ W WIELKIM BŁĘDZIE (!), ponieważ księga wieczysta to tak naprawdę "zbiór podań i legend na temat przeszłego stanu nieruchomości". A jeśli w to nie wierzysz, to lepiej skorzystaj z tego kursu, zanim przeprowadzisz transakcję bazującą na twej dotychczasowej wierze w nieomylność ksiąg wieczystych i w błędnie pojmowana wiarę w rękojmię dawaną przez te księgi.

Podejrzyj kurs - Dostępne są lekcje poglądowe (2)

jak fotografować wnętrza nieruchomości

Fotografia nieruchomości

28 Lekcje w , 146,37 zawiera VAT (stawka podstawowa 23%)

Szkolenie dedykujemy agentom / pośrednikom Obrotu Nieruchomościami, osobom zajmującym się Home Stagingiem, zarządcom, rzeczoznawcom, właścicielom nieruchomości - słowem wszystkim tym osobom, które chcą sprzedać lub wynająć jakąś nieruchomość i chcę żeby się ona ładnie prezentowała w reklamie, a nie mają i lub nie chcę kupować specjalistycznego sprzętu studyjnego.

Podejrzyj kurs - Dostępne są lekcje poglądowe (3)