Jak uzyskać decyzję o warunkach zabudowy – kurs online

Zaloguj się na dostęp do zakupionych kursów

Kurs online – klucz do zrozumienia nowych przepisów!

Duża zmiana w prawie

Uchwalona w lipcu 2023 roku ustawa o zmianie ustawy o zagospodarowaniu i planowaniu przestrzennym oraz niektórych innych ustaw wprowadziła bardzo duże i złożone zmiany w procedurze i możliwości uzyskania decyzji o warunkach zabudowy terenu. Nowości te mogą wprowadzić wiele niejasności i wyzwań dla osób pracujących w branży nieruchomości, pośredników, inwestorów, architektów, deweloperów i innych zainteresowanych stron.

Długi okres przejściowy

Co gorsza, ustawa ta wprowadza również okres przejściowy trwający do 31 grudnia 2025. Od dnia wejścia w życie ustawy przez ponad 2 lata możliwość uzyskania decyzji o warunkach zabudowy oraz sposób postępowania będzie zależeć od specyficznej sytuacji w danej gminie. To oznacza, że bez odpowiedniej wiedzy możesz napotkać na liczne trudności.

Kurs

Dlatego przedstawiamy kurs online, z którego poznasz ten zawiły stan prawny i odpowiednie do sytuacji różne procedury uzyskiwania decyzji o warunkach zabudowy. Nasz kurs zawiera ponad godzinne nagranie  oraz wyciąg z przepisów porównujący ich wersję i wskazujący, które przepisy mają zastosowanie w konkretnej sytuacji.

Nie pozwól, aby nowe regulacje stały się barierą w Twoim biznesie czy inwestycjach. Zainwestuj w swoją wiedzę i przewagę konkurencyjną, uczestnicząc w naszym kursie. Naucz się, jak sprawnie poruszać się po nowym terenie prawnym i zdobyć niezbędne umiejętności do efektywnego i zgodnego z prawem prowadzenia działań związanych z zabudową terenu.

Skorzystaj z naszego kursu już dziś i bądź krok przed innymi!

Czas na zrozumienie i opanowanie tych skomplikowanych kwestii to teraz. Zapisz się na nasz kurs, aby skorzystać z tego niepowtarzalnego źródła wiedzy i wsparcia!

Prowadzący:

Tomasz Lebiedź

Tomasz Lebiedź

Wszystko o czym mówię na szkoleniu o zarabianiu na nieruchomościach gruntowych i domach doskonale znam z własnej praktyki zawodowej, ponieważ ...

Fragment demo:

Moduły