Kategoria Kursu Biznes

 • Nowa ustawa deweloperska a obrót nieruchomościami - kurs online

  • Nowa ustawa deweloperska dotyczy pośredników i fliperów - kurs online - 170,00 

  Nowa ustawa dotknie również pośredników w obrocie nieruchomościami, bo teraz prowadząc sprzedaż na rynku wtórnym, będą musieli zastanawiać się, czy jakieś mieszkanie lub dom jednorodzinny nie podlega przypadkiem przepisom ustawy deweloperskiej. Nieznajomość przepisów może spowodować wprowadzenie klienta w błąd, a to wiąże się z poważnym ryzykiem i odpowiedzialnością pośrednika. Osoby inwestujące w nieruchomości oraz fliperzy również mają szansę dużą podlegać tej ustawie, mimo że wydaje im się, iż nie mają nic wspólnego z deweloperską, na przykład dlatego, że sprzedają mieszkanie w budynku wybudowany wiele lat temu.

  Podejrzyj kurs - 1 lekcje Preview)

 • Obrót domami w budowie, przebudowie, remoncie... (kurs online)

  13 Lekcjiw
  • Obrót domami w budowie, przebudowie, remoncie... – kurs online - 148,00 

  Na co zwracać uwagę obracając domami w budowie, przebudowie, stanie surowym, remoncie... Gwałtowna zwyżka cen materiałów budowlanych oraz robocizn, problemy z wykonawcami oraz niepewność co do wysokości przyszłych rat kredytów powodują, że na rynku jest coraz więcej domów w stanie surowym. Pośrednicy powinni być przygotowani na takie oferty, więc — chociaż nie są budowlańcami — muszę wiedzieć co należy sprawdzić sprzedając dom w stanie surowym.

  Podejrzyj kurs - 1 lekcje Preview)

 • Jak zarabiać na nieruchomościach gruntowych - kurs online

  • Jak zarabiać na nieruchomościach gruntowych – kurs online - 179,00 

  Zarabianie na gruntach, czyli kupowanie, "ulepszanie" i sprzedawanie działek i budynków daje doskonałe dochody, ale wymaga również największej wiedzy w zakresie obrotu nieruchomościami, ponieważ nie jest to tak proste jak w przypadku mieszkań. I właśnie dlatego, że jest trudniejsze, to daje lepsze i "spokojniejszy" dochód ? Bo obrót gruntami i domami - to wisienka na torcie obrotu nieruchomościami ?

  Podejrzyj kurs - 1 lekcje Preview)

 • Umowy najmu nieruchomości - kurs online

  • Umowy najmu nieruchomości - kurs online - 99,00 
  Umowy najmu mieszkań

  Najem zwykły, okazjonalny i komercyjny. W ramach kursu omawiamy: obowiązki wynajmującego i najemcy, możliwe sposoby wypowiedzenia umów najmu, problemy właściciel i zarządców lokali i galerii handlowych klauzule specjalne w umowach, możliwe sposoby wypowiedzenia umów najmu, kłopoty z najemcami i jak można je rozwiązać, najem zwykły, najem okazjonalny i komercyjny, problemy właścicieli oraz zarządców lokali i galerii handlowych.