Kategoria Prawo

 • Umowy najmu nieruchomości

  8 Lekcje w , 148,12 

  Umowy najmu mieszkań

  53 uczestników obecnie korzysta z tego kursu

  1. Umowy najmu w świetle prawa, 2. Negocjacje warunków umowy najmu - na co zwrócić szczególną uwagę. 3. Przepisy bezwzględnie obowiązujące, ograniczające możliwości swobodnego ułożenia praw i obowiązków stron umowy najmu. Umowy najmu lokalu użytkowego, Umowy zawartej na czas oznaczony, Umowy zawartej na czas nieoznaczony. 4. Dodatkowe klauzule umowne pozostające w związku ze stosunkiem najmu lokalu użytkowego.

 • Umowa przedwstępna w obrocie nieruchomościami

  8 Lekcje w , 113,32 

  Umowa przedwstępna

  54 uczestników obecnie korzysta z tego kursu

  Błędy w umowie przedwstępnej mogą być kosztowniejsze niż w umowie sprzedaży nieruchomości. Co więcej, do jej sporządzenia potrzebna jest nie tylko wiedza prawna ale także znajomość praktyki sprzedaży nieruchomości, ponieważ życie i zachowania klientów mogą być źródłem wielu zaskoczeń.

  Podejrzyj kurs - Dostępne są lekcje poglądowe (1)

 • Pułapki obrotu gruntami

  17 Lekcje w , 146,75 

  Prawo obrotu gruntami

  65 uczestników obecnie korzysta z tego kursu

  Uwaga: Kupowanie i sprzedawanie działek wymaga największej wiedzy w zakresie obrotu gruntami. A to dlatego, że skoro na działce jeszcze nic nie postawiono, to należy dogłębnie zbadać co tak naprawdę tam można zbudować oraz co się kryje, nawet czasami wręcz dosłownie,  pod ziemią. W tym przypadku nie wystarczy zwykła znajomość kodeksu cywilnego. Należy znać wiele[...]

  Podejrzyj kurs - Dostępne są lekcje poglądowe (3)

 • Podatki w nieruchomościach

  6 Lekcje w , 89,11 

  Racjonalne podatki w nieruchomościach

  49 uczestników obecnie korzysta z tego kursu

  Nic nigdy nie jest oczywiste - jeśli nie znasz prawa. Poznaj zasady i płać mniej.

 • Dobre umowy o pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

  17 Lekcje w , 121,50 

  Kurs dobra umowa o pośrednistwo w obrocie nieruchomościami szkolenie online lebiedź

  51 uczestników obecnie korzysta z tego kursu

  Jeśli prowadzisz biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, to zapewne czynisz to z nadzieją na godny zysk. Jednak, aby mieć pewność zarobku nie wystarczy tylko wykonać usługę. Trzeba też otrzymać zapłatę. A to zapewnić może jedynie dobra umowa o pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, czyli tak która chroni twoje interesy respektując jednocześnie prawa twojego klienta. W kursie[...]

  Podejrzyj kurs - Dostępne są lekcje poglądowe (2)

 • Weryfikacja dokumentów nieruchomości i sprzedającego

  12 Lekcje w , 113,62 

  Sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości

  54 uczestników obecnie korzysta z tego kursu

  Jak zweryfikować prawdziwość danych zawartych w dokumentach nieruchomości? Jeśli uważasz, że wystarczy sprawdzić Księgę Wieczystą, to JESTEŚ W WIELKIM BŁĘDZIE (!), ponieważ księga wieczysta to tak naprawdę "zbiór podań i legend na temat przeszłego stanu nieruchomości". A jeśli w to nie wierzysz, to lepiej skorzystaj z tego kursu, zanim przeprowadzisz transakcję bazującą na twej dotychczasowej wierze w nieomylność ksiąg wieczystych i w błędnie pojmowana wiarę w rękojmię dawaną przez te księgi.

  Podejrzyj kurs - Dostępne są lekcje poglądowe (2)

 • Spadkobranie. Dziedziczenie nieruchomości i zobowiązań.

  10 Lekcje w , 89,79 

  53 uczestników obecnie korzysta z tego kursu

  W 21 wieku przepisy spadkowe umieszczone w dziale czwartym kodeksu cywilnego zmieniały się wielokrotnie. Dla potrzeb określenia kto dziedziczy ważna jest znajomość przepisów obowiązujących w dniu śmierci spadkodawcy. Dlatego też, w kursie, omawiamy cztery wersje działu czwartego kodeksu cywilnego. Dodatkowo, oprócz wykładów, zamieszczamy wyrok Sądu wyjaśniający sprawę "Darowizny a spadek", oraz słownik pojęć podstawowych i krótkie zestawienie kolejności dziedziczenia ustawowego obowiązujące od października 2011.

  Podejrzyj kurs - Dostępne są lekcje poglądowe (1)

 • Długi obciążające nieruchomość, hipoteki, służebności...

  7 Lekcje w , 114,94 

  Długi i obciążenia nieruchomości

  47 uczestników obecnie korzysta z tego kursu

  W szkoleniu prowadzonym przez Notariusza omawiamy przypadki, które często zdarzają się w życiu, a rozwiązanie sytuacji nie zawsze jest oczywiste, ponieważ odpowiedz na pytanie "Czy nabywca ponosi odpowiedzialność za długi sprzedającego?" brzmi: "Czasem Tak, a czasem Nie".

  Podejrzyj kurs - Dostępne są lekcje poglądowe (1)