Kategoria Kursu Umiejętności sprzedażowe i interpersonalne

 • Umiejętności sprzedażowe Pośrednika w obrocie nieruchomościami (kurs online)

  • Umiejętności sprzedażowe Pośrednika w obrocie nieruchomościami (kurs online) - 1 Login - 359,00 
  • Umiejętności sprzedażowe Pośrednika w obrocie nieruchomościami (kurs online) - 2 loginy - 699,00 

  42 LEKCJE (OK. 15 GODZ. ED.*) GŁÓWNE TEMATY TEGO KURSU: 1 – Zdobywanie ofert nieruchomości dzięki telemarketingowy, który może być skuteczniejszy i nie musi powodować stresu. 2 – Uzyskiwanie wyłączności, dzięki której pośrednik nieruchomości może pracować skuteczniej, mając jednocześnie większą pewność owocnej pracy. 3 – Reguły wywierania wpływu i ich praktyczne zastosowanie w pracy agencji nieruchomości. To powinien umieć każdy, kto działa w tym zawodzie. 4 – Sposoby rozpoznawania prawdziwych (czasem skrywanych nawet przed sobą) potrzeb klientów szukających nieruchomości. 5 – Typy osobowości klientów. Jak je rozpoznać i jak z nimi postępować.

 • Kurs online - Pośrednik w obrocie nieruchomościami

  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami - kurs online - 699,00 

  163 LEKCJE ;-) (W TYM 5 DEMO) Kompleksowy, kilkudziesięciogodzinny kurs na pośrednika w obrocie nieruchomościami obejmujący zagadnienia praktyki pracy pośrednika i prawa obowiązującego w obrocie nieruchomościami. Dowiesz się jak rozpoznać pułapki tkwiące w stanach prawnych, jak zawierać dobre umowy z klienta, jak uzyskiwać wyłączności, jak prowadzić efektywną promocję. O tym wszystkim opowiedzą praktycy obrotu nieruchomościami. A całą tę wiedzę uzyskasz bez wychodzenia z domu ;-) 

  Podejrzyj kurs - 5 lekcje Preview)

 • Sztuka wywierania wpływu na klientów agencji nieruchomości. (kurs online)

  • Sztuka wywierania wpływu na klientów agencji nieruchomości. (kurs online) - 48,00 

  1 – przekonać klientów do siebie, 2 – przekonać klientów do swojej usługi, 3 – przekonać klientów do swojej ceny, 4 – przekonać klientów do swojej oferty. Tylko tyle i aż tyle ? Jak to zrobić?

 • Zapobieganie sporom o wynagrodzenie pośrednika nieruchomości - kurs online

  • Zapobieganie sporom o wynagrodzenie pośrednika nieruchomości - kurs online - 45,00 

  1 – Jak radzić sobie z próbami „renegocjacji wynagrodzenia” po wykonaniu usługi pośrednictwa lub „załatwienia sprawy za plecami pośrednika”. 2 – Co robić, aby z góry zapobiegać żądaniom obniżenia wynagrodzenia agencji. 3 – Co robić, gdy ktoś wysunie takie żądania (w agencji jednoosobowej i biurze z wieloma pracownikami). 4 – Jakie są sposoby ułatwiające rozwiązanie sporu bez: chodzenia do sądu i bez ulegania roszczeniom.

 • Telemarketing dla pośredników nieruchomości - kurs online

  • Telemarketing w agencji nieruchomości - kurs online - 5 Loginów - 259,00 
  • Telemarketing w agencji nieruchomości - kurs online - 1 Login - 139,00 

  Pozyskiwanie nowych klientów jest bardzo ważne w pracy agencji nieruchomości. Zdobywanie nowych ofert nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem często wymaga nawiązania pierwszego kontaktu i to nawiązania tego kontaktu poprzez telefon. Niestety, na tym etapie wielu agentów nieruchomości napotyka liczne bariery: własny stres, niechętne nastawienie osób do których dzwonią, odrzucanie propozycji spotkania itp. Po tym kursie będziesz wiedzieć jak przełamać te oraz inne bariery, dzięki czemu zwiększy się ilość przyjmowanych przez ciebie ofert nieruchomości, a to znaczy, że zwiększysz swoje dochody.

 • Jak przekonać sprzedających do udzielenia wyłączności - kurs online

  • Jak przekonać sprzedających do udzielenia wyłączności - kurs online - 115,00 

  Sprzedający boją się udzielania wyłączności. Jak ich przekonać? Jakich ofert nie przyjmować? Jakie są ryzyka dla biura obrotu nieruchomościami? Czy praca na wyłączność się naprawdę opłaca? Szkolenie oparte na kilkunastoletnim doświadczeniu…

 • Obsługa Kupujących w agencji nieruchomości - kurs online

  • Obsługa Kupujących w agencji nieruchomości - kurs online - 119,00 

  Dzięki dobrej pracy i nawiązaniu dobrego kontaktu z osobą zainteresowaną nabyciem lub wynajęciem nieruchomości pośrednik może uzyskać rzecz bardzo cenną - "wyłączność psychologiczną", która sprowadza się do tego że klient tylko jemu powierza poszukiwanie nieruchomości i nie zagląda do firm konkurencyjnych.

  Podejrzyj kurs - 1 lekcje Preview)

 • Zatrudnianie i wdrażanie agentów nieruchomości - kurs online

  • Zatrudnianie agentów nieruchomości - kurs online - 117,00 

  W kursie omawiamy problemy związane z dopasowaniem profilu poszukiwanych pracowników do potrzeb firmy, sposoby planowania i przeprowadzania rekrutacji i selekcji kandydatów, wdrażanie, wspieranie, motywowanie, wynagradzanie, ocenianie efektywności pracowników, oraz systemy zatrudniania i wynagradzania.

  Podejrzyj kurs - 1 lekcje Preview)