Kursy

 • Nowa ustawa deweloperska a obrót nieruchomościami - kurs online

  • Nowa ustawa deweloperska dotyczy pośredników i fliperów - kurs online - 170,00 

  Nowa ustawa dotknie również pośredników w obrocie nieruchomościami, bo teraz prowadząc sprzedaż na rynku wtórnym, będą musieli zastanawiać się, czy jakieś mieszkanie lub dom jednorodzinny nie podlega przypadkiem przepisom ustawy deweloperskiej. Nieznajomość przepisów może spowodować wprowadzenie klienta w błąd, a to wiąże się z poważnym ryzykiem i odpowiedzialnością pośrednika. Osoby inwestujące w nieruchomości oraz fliperzy również mają szansę dużą podlegać tej ustawie, mimo że wydaje im się, iż nie mają nic wspólnego z deweloperską, na przykład dlatego, że sprzedają mieszkanie w budynku wybudowany wiele lat temu.

  Podejrzyj kurs - 1 lekcje Preview)

 • Umiejętności sprzedażowe Pośrednika w obrocie nieruchomościami (kurs online)

  • Umiejętności sprzedażowe Pośrednika w obrocie nieruchomościami (kurs online) - 1 Login - 359,00 
  • Umiejętności sprzedażowe Pośrednika w obrocie nieruchomościami (kurs online) - 2 loginy - 699,00 

  42 LEKCJE (OK. 15 GODZ. ED.*) GŁÓWNE TEMATY TEGO KURSU: 1 – Zdobywanie ofert nieruchomości dzięki telemarketingowy, który może być skuteczniejszy i nie musi powodować stresu. 2 – Uzyskiwanie wyłączności, dzięki której pośrednik nieruchomości może pracować skuteczniej, mając jednocześnie większą pewność owocnej pracy. 3 – Reguły wywierania wpływu i ich praktyczne zastosowanie w pracy agencji nieruchomości. To powinien umieć każdy, kto działa w tym zawodzie. 4 – Sposoby rozpoznawania prawdziwych (czasem skrywanych nawet przed sobą) potrzeb klientów szukających nieruchomości. 5 – Typy osobowości klientów. Jak je rozpoznać i jak z nimi postępować.

 • Prawo w obrocie nieruchomościami - kurs online

  • Prawo w obrocie nieruchomościami - kurs online - 459,00 

  67 lekcji (4 lekcje demo ;-) )

  Bądź mądry przed szkodą ;-)


  📌Ustalanie warunków sprzedaży nieruchomości.
  📌Umowy najmu nieruchomości.
  📌Pułapki obrotu nieruchomościami gruntowymi.
  📌Dziedziczenie nieruchomości (konsekwencje).
  📌Weryfikacja stanu prawnego i badanie obciążeń nieruchomości.
  📌Podatki związane z posiadaniem i obrotem nieruchomościami.
  📌Zobaczysz też relacje z Webinarów o procedurze dzielenia działek budowlanych i o uzyskiwaniu dobrych warunków zabudowy.

  W nieruchomościach jesteśmy od 1989 i w tym kursie dzielimy się doświadczeniami zdobytymi w ciągu tych lat.

  W kursie, na podstawie doświadczeń pośrednika, inwestora i notariusza omawiamy prawo na przykładach sytuacji, które wydarzyły się w życiu (case study).

  Poznasz prawo i jego praktyczne zastosowanie w obrocie nieruchomościami. Pokazujemy też to, czego nie wyczytasz wprost z tekstów ustaw i rozporządzeń.

  Skorzystaj, a życie raczej nie spłata Ci przykrej (prawnej) niespodzianki  :-)

  Kurs przeznacony jest dla:

  • Pośredników w obrocie nieruchomościami
  • Inwestorów

  Podejrzyj kurs - 3 lekcje Preview)

 • Obrót domami w budowie, przebudowie, remoncie... (kurs online)

  13 Lekcjiw
  • Obrót domami w budowie, przebudowie, remoncie... – kurs online - 148,00 

  Na co zwracać uwagę obracając domami w budowie, przebudowie, stanie surowym, remoncie... Gwałtowna zwyżka cen materiałów budowlanych oraz robocizn, problemy z wykonawcami oraz niepewność co do wysokości przyszłych rat kredytów powodują, że na rynku jest coraz więcej domów w stanie surowym. Pośrednicy powinni być przygotowani na takie oferty, więc — chociaż nie są budowlańcami — muszę wiedzieć co należy sprawdzić sprzedając dom w stanie surowym.

  Podejrzyj kurs - 1 lekcje Preview)

 • Kurs online - Pośrednik w obrocie nieruchomościami

  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami - kurs online - 699,00 

  163 LEKCJE ;-) (W TYM 5 DEMO) Kompleksowy, kilkudziesięciogodzinny kurs na pośrednika w obrocie nieruchomościami obejmujący zagadnienia praktyki pracy pośrednika i prawa obowiązującego w obrocie nieruchomościami. Dowiesz się jak rozpoznać pułapki tkwiące w stanach prawnych, jak zawierać dobre umowy z klienta, jak uzyskiwać wyłączności, jak prowadzić efektywną promocję. O tym wszystkim opowiedzą praktycy obrotu nieruchomościami. A całą tę wiedzę uzyskasz bez wychodzenia z domu ;-) 

  Podejrzyj kurs - 5 lekcje Preview)

 • Jak uzyskać decyzję o warunkach zabudowy – kurs online

  • Jak uzyskać decyzję o warunkach zabudowy – kurs online (relacja z Webinaru) - 59,00 

  Co jest w tym szkoleniu: Jest to kurs online zawierający nagranie z Webinaru o uzyskiwaniu decyzji o warunkach zabudowy. Czas nagrania ok. 55 minut. Wszystko o tym, jak uzyskać decyzję o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu: 1 – O jakie warunki warto wystąpić. Dlaczego, przed sprzedażą działki warto mieć WZiZT. 2 – Zasady przygtowywania decyzji o warunkach zabudowy 3 – Odwołania od WZiZT i spory z sąsiadami 4 – Przekazywanie WZiZT

 • Sztuka wywierania wpływu na klientów agencji nieruchomości. (kurs online)

  • Sztuka wywierania wpływu na klientów agencji nieruchomości. (kurs online) - 48,00 

  1 – przekonać klientów do siebie, 2 – przekonać klientów do swojej usługi, 3 – przekonać klientów do swojej ceny, 4 – przekonać klientów do swojej oferty. Tylko tyle i aż tyle ? Jak to zrobić?

 • Zapobieganie sporom o wynagrodzenie pośrednika nieruchomości - kurs online

  • Zapobieganie sporom o wynagrodzenie pośrednika nieruchomości - kurs online - 45,00 

  1 – Jak radzić sobie z próbami „renegocjacji wynagrodzenia” po wykonaniu usługi pośrednictwa lub „załatwienia sprawy za plecami pośrednika”. 2 – Co robić, aby z góry zapobiegać żądaniom obniżenia wynagrodzenia agencji. 3 – Co robić, gdy ktoś wysunie takie żądania (w agencji jednoosobowej i biurze z wieloma pracownikami). 4 – Jakie są sposoby ułatwiające rozwiązanie sporu bez: chodzenia do sądu i bez ulegania roszczeniom.

 • Procedura podziału działek budowlanych (krok po kroku) - kurs online

  • Procedura podziału działek budowlanych (krok po kroku) - kurs online - 54,00 

  Jest to kurs online zawierający nagranie z Webinaru o podziale działek budowlanych. Czas nagrania ok. 53 minut. Wszystko o tym, jak dzieli się działki budowlane: 1 – Procedura w 4 krokach 2 – Ograniczenia 3 – Przechodzenie obciążeń 4 – Podziały zgodne z planem zagospodarowanie przestrzennego, podziały bez tego planu i podziały wbrew temu planowi

 • Jak zarabiać na nieruchomościach gruntowych - kurs online

  • Jak zarabiać na nieruchomościach gruntowych – kurs online - 179,00 

  Zarabianie na gruntach, czyli kupowanie, "ulepszanie" i sprzedawanie działek i budynków daje doskonałe dochody, ale wymaga również największej wiedzy w zakresie obrotu nieruchomościami, ponieważ nie jest to tak proste jak w przypadku mieszkań. I właśnie dlatego, że jest trudniejsze, to daje lepsze i "spokojniejszy" dochód ? Bo obrót gruntami i domami - to wisienka na torcie obrotu nieruchomościami ?

  Podejrzyj kurs - 1 lekcje Preview)